VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 02 February 2021 00:40:42

0 Yorum

Kez Okundu.

Agd İnanca Saygı İçin Alanda

AGD'li grup Beyazıt Meydanı'nda  Eylem Yaptı

Anadolu Gençlik Derneği üyeleri Beyazıt Meydanı'nda Boğaziçili öğrencilere karşı basın açıklaması düzenledi.

Boğaziçi Üniversitesi’nde “Kabe fotoğrafı yere serildi” iddiasıyla ilgili 2 öğrencinin tutuklanması sonrası üniversite önünde yapılan dayanışma eylemine karşı Saadet Partisi'nin gençlik örgütlenmesi Anadolu Gençlik Derneği de aynı yer ve saatte toplanma çağrısı yapmıştı.

Öğrencileri "Dursun bu hayasızca akın" diye hedef göstererek yapılan çağrı için daha sonraki açıklamada ise basın açıklamasının resmi kısıtlamalardan kaynaklı olarak Beyazıt Meydanı’nda yapılacağı “Malum güruha karşı duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğimizi ve değerlerimizi hedef alan her hareketlerinin karşısında daha güçlü duracağımızı yeniden ilan ediyoruz” ifadeleriyle duyurulmuştu.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin eylemini "pandemi" gerekçesiyle yasaklayan İstanbul Valiliği, sözkonusu grubun Beyazıt'taki eyleminde ise sakınca bulmadı. İrili ufaklı başka islamcı çevrelerden de kalalabalıkların eklendiği grup, bugün açıklamalarında belirttikleri gibi Beyazıt Meydanı'nda toplandı. Tekbirler eşliğinde sloganlar atan grup ayet yazılı bir pankart açtıkları eylemlerinde, Boğaziçili öğrencileri "İslam düşmanı" olarak hedef aldı.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Açıklamada "Merhum Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın talebeleri, 'Üniversite mezunu olmak yetmez 4 fakülte mezunu olmak gerek' diyen bir liderin talebelerinden oluşan bir gençlik ahlaksızlığa asla geçit vermez.

Biz AGD ve MGV olarak, 'Önce ahlak ve maneviyat' diyen bir gençlik yetiştirmek için hep var olacağız" denildi.

 

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER