VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 July 2021 07:50:14

0 Yorum

Kez Okundu.

65 Yıldır Yıkanmıyor

Dünya Amoo Hadji’yi konuşuyor!

Tam 65 yıldır yıkanmıyor…

Salı 13.07.2021 12:25 Dünya Amoo Hadji’yi konuşuyor! Tam 65 yıldır yıkanmıyor…

Dünya bu adamı konuşuyor! Tam 65 yıldır yıkanmıyor… Tüm Sesli Haberler Dünya İran’da yaşayan 85 yaşındaki Amoo Hadji’yi konuşuyor. 85 yaşındaki Amoo Hadji, herkesi şaşırtacak cinsten bir rekora imza attı. Yaşlı adam tam 65 yıldır banyo yapmıyor.

Banyonun yanı sıra su ve sabunla hiçbir şekilde ilişki kurmuyor, traş olmuyor. Olayın sebebi ise duyanları oldukça şaşırtıyor. ABONE OL İran'ın Farashband bölgesindeki bir köyde yaşayan 85 yaşındaki Amoo Hadji, herkesi şaşırtacak cinsten bir rekora imza attı. 65 yıldır yıkanmayan adam, su ve sabunla hiçbir şekilde ilkişki kurmuyor. Hijyenik olmayan bir çevrede kötü bir yaşam sürmeye devam ediyor.

Vücudunu kir tabakası kaplayan adam 65 yıldır tıraş da olmuyor. Dünya bu adamı konuşuyor! Tam 65 yıldır yıkanmıyor… Hadji'nin tek özel zevki ise kendi gibi yeterinde kirli olan ve su borusundan yaptığı piposunu içmektir. Hadji, piposuyla hayvan gübresini içiyor. Dünya bu adamı konuşuyor! Tam 65 yıldır yıkanmıyor…

65 yıldır banyo yapmamasının ardında ise herhangi bir tıbbi gereklilik ya da geçmişte yaşadığı bir travma bulunmuyor. Dünya bu adamı konuşuyor! Tam 65 yıldır yıkanmıyor… Yaşlı adam sadece tercih etmediği için banyo yapmaktan uzak duruyor. Eğer yıkanırsa hasta olacağını düşünüyor.

Köyde Hadji ile birlikte yaşayanlar ise bu durumun aşk acısından sonra ortaya çıktığını ifade ediyorlar.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER